10lip2024

Półkolonie w naszej szkole – cd.

Drugi tydzień półkolonii ponownie był pełen emocji i wyjątkowych wrażeń. Dzieciaki były w kinie na filmie pt. „Arka Noego. Ahoj przygodo”, aktywnie spędzały czas sprawdzając swoje siły w zawodach sportowych, wzięły udział w warsztatach profilaktycznych prowadzonych przez Straż Miejską. Zwiedzili Łódzką Dętkę, Pasaż Róży oraz kawiarenki na ulicy Piotrkowskiej. Każdy dzień był inny od poprzedniego. W Smoczej Krainie uczniowie byli w stu procentach dziećmi, podczas zajęć plastycznych malarzami a na warsztatach kulinarnych Master Chefami Juniorami. Na koniec uczestniczyli w zajęciach ekologicznych pn. „Zwierzyniec” w łódzkiej Fundacji Źródła. Nasze półkolonie zakończyły się dyskoteką na świeżym powietrzu. 

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia!

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.