W tym roku to nasi pierwszoklasiści ze swoimi wychowawczyniami przygotowali uroczystość z okazji Świąt Majowych. Z ogromnym zaangażowaniem opowiedzieli nam o ważnych majowych datach – 1, 2 i 3 maja. Było trochę historii, trochę wzruszeń i dużo dumy z bycia Polakiem.
Wielkie brawa dla uczniów i nauczycieli, którzy przygotowali to wydarzenie. Dziękujemy za ten wyjątkowy występ!























