19 września uczniowie klasy 3b ponownie odwiedzili Wojewódzką Bibliotekę Publiczną. Tym razem uczestniczyli w „Andersenadzie” – projekt poświęconym twórczości Hansa Christiana Andersena. Po wysłuchaniu baśni „Nowe szaty cesarza” uczniowie tworzyli własne wersje władcy, używając różnych materiałów plastycznych. Było, jak zawsze, ciekawie, twórczo i bardzo wesoło!
Dziękujemy za kolejne inspirujące spotkanie!


















