Tradycyjnie w październiku został ogłoszony dla uczniów klas młodszych konkurs plastyczny promujący zdrowy styl odżywiania pn.: „Jedz owoce i warzywa, to na zdrowie dobrze wpływa”. Znamy jego wyniki.
Uczniowie klas 1- 3 jak co roku licznie przystąpili do zabawy i wykazali się zarówno kreatywnością jak i zdolnościami.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz laureatom konkurs a Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.
Laureatami konkursu zostali:
Klasy 1
Lena Ś. z 1b
Szymon W. z 1a
Lena P. z 1a
Wyróżnienie: Oliwia S. z 1b
Klasy 2
Laura D. z 2a
Wojtek B. z 2a
Hania K. z 2b
Wyróżnienie: Antek G. z 2b
Klasy 3
Basia P. z 3b
Szymon J. z 3a
Hania R. z 3b
Wyróżnienie: Magda G. z 3c











