14lis2025

Jedź owoce i warzywa…

Tradycyjnie w październiku został ogłoszony dla uczniów klas młodszych konkurs plastyczny promujący zdrowy styl odżywiania pn.: „Jedz owoce i warzywa, to na zdrowie dobrze wpływa”.  Znamy jego wyniki.

Uczniowie klas 1- 3 jak co roku licznie przystąpili do zabawy i wykazali się zarówno kreatywnością jak i zdolnościami.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz laureatom konkurs a  Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.

Laureatami  konkursu zostali:

Klasy 1
Lena Ś. z 1b
Szymon W.  z 1a
Lena P. z 1a
Wyróżnienie: Oliwia S. z 1b

Klasy 2
Laura D. z 2a
Wojtek B. z 2a
Hania K. z 2b
Wyróżnienie: Antek G. z 2b

Klasy 3
Basia P. z 3b
Szymon J. z 3a
Hania R. z 3b
Wyróżnienie: Magda G. z 3c

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.