25mar2026

Za nami 5. Edycja Galantego Sprzątania

W piątek  20.03.2026 nasi uczniowie po raz kolejny włączyli się do akcji wiosennych porządków organizowanej przez UMŁ. Wspólnie z nauczycielami posprzątali teren szkoły oraz kilka pobliskich ulic m.in.: Ciechocińską, Koszalińską, Wędkarską, Tczewską, Pogorzel, Mierzejową oraz przystanek autobusowy przy ulicy Pabianickiej.  

Dbajmy wspólnie o czystość najbliższego otoczenia  i to nie tylko od święta!

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.