W piątek 20.03.2026 nasi uczniowie po raz kolejny włączyli się do akcji wiosennych porządków organizowanej przez UMŁ. Wspólnie z nauczycielami posprzątali teren szkoły oraz kilka pobliskich ulic m.in.: Ciechocińską, Koszalińską, Wędkarską, Tczewską, Pogorzel, Mierzejową oraz przystanek autobusowy przy ulicy Pabianickiej.
Dbajmy wspólnie o czystość najbliższego otoczenia i to nie tylko od święta!












