Z okazji Dnia Ziemi uczennice z koła geograficznego przygotowały dla młodszych kolegów i koleżanek z klas 1–3 ciekawe zajęcia poświęcone ochronie naszej planety.
Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, jak dbać o środowisko, jak prawidłowo segregować odpady oraz oszczędzać wodę i energię. Nie zabrakło również quizu wiedzy, który był świetną zabawą i wzbudził wiele emocji.


















