W okresie od listopada 2025 do maja 2026 w naszej szkole odbywały się rozgrywki w ramach Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej prowadzone przez nauczyciela wychowania fizycznego pana Piotra Wedera dla uczniów klas starszych.
W turnieju wzięły udział drużyny chętnych klas a każda z 4-osobowych drużyn miała w swoim składzie wyjściowym co najmniej 1 dziewczynę.
Każdy mecz rozgrywany był do 21 punktów, przy czym 21 punkt był punktem decydującym.
Łącznie na długich przerwach w środy i piątki rozegrano 16 meczy.
Oto jak przedstawia się ranking zwycięzców:
1 miejsce – klasa 7a
2 miejsce – klasa 8a
3 miejsce – klasa 7b
4 miejsce – klasa 6a
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację a zwycięzcom gratulujemy!










