Jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Świerszczykowe wierszyki” dla uczniów klas 1-3.
Młodzi uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali wybrane przez siebie wiersze, a ich interpretacje zachwyciły jury zarówno poziomem, jak i wyrazem artystycznym. Konkurs stał na bardzo wyrównanym wysokim poziomie, co sprawiło, że wybór laureatów był wyjątkowo trudny. Uczniów oceniało jury w składzie: pani Elżbieta Pietrzykowska-Tomczak – bibliotekarka, pani Elżbieta Wlazińska – nauczycielka świetlicy oraz pani Agnieszka Polowczyk – przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły.
Zapraszamy do obejrzenia migawek z wydarzenia.




















