27maj2026

Zabawa w teatr w klasie 4b

W maju uczniowie tej klasy mieli okazję, na lekcjach języka polskiego, wykorzystać swoją niespożytą energię i galopującą wyobraźnię, przygotowując w trzech grupach miniprzedstawienia na podstawie tekstu Marii Kownackiej pt. „Bazyliszek”. Pomysłowe elementy scenograficzne i efekty dźwiękowe pomogły stworzyć atmosferę dawnego gwarnego targu i mrocznych zamkowych lochów. Było wesoło i strasznie! Młodzi aktorzy spisali się na medal – zostali docenieni i ocenieni.

A na koniec dopominali się o więcej okazji do zaprezentowania swoich teatralnych talentów.

W 4b nie można się nudzić!!!

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.