27maj2026

Złote dziewczyny z klasy 4b i 2b

Wielkie brawa dla sióstr Hani (4b) i Basi (2b), które w minioną sobotę wywalczyły złote medale i tytuł Mistrzyń Województwa Łódzkiego w koszykówce w kategorii U11! Dziewczyny grające w barwach PTK Ola Transport Pabianice pokazały niesamowity charakter i w wielkim finale, po zaciętym meczu, pokonały rówieśniczki z Ksawerowa 44:41

Co ciekawe, dla starszej z sióstr to kolejny wielki sukces w ostatnim czasie!  Zaledwie dwa tygodnie temu Hania świętowała zdobycie brązowego medalu w kategorii U12, grając ze starszymi koleżankami w barwach PTK Pabianice! 

Mamy w szkole prawdziwe koszykarskie gwiazdy! Jesteśmy z Was ogromnie dumni i życzymy kolejnych sukcesów na parkiecie!

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.