Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 dla uczniów SP 143 w Łodzi

Lp. Nazwisko i imię Zajęcia pozalekcyjne / Termin
1. Bałdys Dorota 1. Klub przyrodników „Przyjaciele przyrody” – kl. 5b
czwartek g.13.50

2.  Koło biologiczne – kl. 8a/8b
poniedziałek g. 14.45

2.

Banaś-Zając Kamila

1. Lubię gramatykę – koło zainteresowań z języka polskiego – kl. 7c
czwartek g.8.00

2. Lubię gramatykę – koło zainteresowań z języka polskiego – kl. 8b
piątek g.8.00

3. Pogotowie naukowe – zajęcia przygotowujące do egzaminu – kl. 8b
środa g.13.50 (dz.)/ piątek g. 13.50 (chł.) – zamiennie co 2 tyg.

4. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiego „Odpowiednie dać rzeczy słowo” – kl. 7c
wtorek g. 14.45

3.

Bolonek Mariola

1. Koło historyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania historyczne – dla chętnych

piątek g. 7.15

4. Borowiec – Kapuścińska Justyna

1.Zajęcia dodatkowe rozwijające świadomość patriotyczną – kl. 8a/8b
wtorek g. 7.15 (raz w miesiącu)

5.

Borowska Grażyna

1.Koło matematyczne Plusik- innowacja pedagogiczna – kl. 2a
poniedziałek g. 16.35

2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze „Tropiciele” – kl. 2a
środa g. 16.35

6.

Dąbek Anna

1. Cybermatamatycy – zajęcia rozwijające zdolności matematyczno- informatyczne – kl. 8b
poniedziałek 8.00

2. „Zdaj egzamin na maksa”– zajęcia przygotowujące do egzaminu – kl. 8b
poniedziałek 13.50

7.

Deptuła-Chocholska Maria

1. „Prządka” – zajęcia rozwijające uzdolnienia  artystyczne – kl. 5a
poniedziałek g. 10.45
8.

Domańska Maja

1. Prawa półkula, lewa półkula- zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne – kl. 3a
poniedziałek 16.35

2. Prawa półkula, lewa półkula- zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne – kl. 3a
wtorek g. 16.35

9.

Drabent Małgorzata

1.Zajęcia dodatkowe  z fizyki – pomoc w nauce/ przygotowanie do konkursów – kl. 7 i 8
wtorek g. 15.30 ( raz w miesiącu)
10.

Gacka Agnieszka

1.Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne „Przyjaciele Zippiego” –  kl. 2a
wtorek g. 9.50

2. Indywidualne zajęcia korekcyjno- kompensacyjne – kl. 4a/4b
środa g. 9.50 / czwartek g.9.50 – zamiennie co 2 tyg.

3.Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne – kl. 5c
poniedziałek g.13.50

4. Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne – kl. 5bd
środa g. 13.50

5. Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne – kl. 5a
środa g.14.45

11.

Glapińska Elżbieta

1.Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. angielskiego –  kl. 6a/ 6b
piątek 13.50
12.

Gosławska Emilia

1.Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno- emocjonalne –  kl. 4b
poniedziałek g. 8.55

2.Indywidualne zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
wtorek g.12.55

13.

Grala Agnieszka

1.Zajęcia rewalidacyjne
14.

Kawa Wiktoria

1.Chór szkolny – zajęcia umuzykalniające  dla wszystkich chętnych
Środa g.15.30
15.

Kokot Renata

1. Koło matematyczne Plusik – innowacja pedagogiczna – kl. 2b
środa g. 16.35

2. „Tropiciele” –  ćwiczenia w czytaniu – kl. 2b
środa g.13.50

3. „Tropiciele” –  ćwiczenia w czytaniu – zaj. Indywidualne- kl. 2b
piątek g.15.40

4. Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne  – kl. 2a/ 2b/ 2c
poniedziałek g. 11.50

16.

Kowalczyk Joanna

1.Skarbiec sztuki – tworzyć jak prawdziwy artysta – kl. 5c/5e/6a/8b
środa g. 14.45
17.

Kulczyńska Renata

1.Zajęcia dodatkowe z  języka niemieckiego – k. 7- 8
piątek g. 14.45

18.

Łatacz Ilona

1. Zajęcia dodatkowe z chemii – pomoc w nauce – kl. 7- 8
piątek g. 15.40
19.

Makowska –Nastarowicz Julia

1. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. polskiego – kl. 4a/4b
czwartek g. 8.55

2. „Piszę, czytam, rozumiem” – kl. 5d
środa g. 10.45

3.Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla obcokrajowców

20.

Miszczak Beata

1.Wolontariat  dla wszystkich chętnych
środa 16.00  co 2 tygodnie (wyjścia poza szkołę)
21.

Morzyszek Celina

1. Koło zainteresowań z j. angielskiego – kl. 5e
czwartek g. 12.55

2. Indywidualne zajęcia dodatkowe – kl. 2b
poniedziałek g. 11.50

22. Ks. Olczyk Łukasz 1.Przygotowanie kandydatów do bierzmowania – kl. 8

2. Przygotowanie uczniów do komunii św. – kl. 3

23.

Pawełczyk Aleksandra

1. E- twinning i aplikacje mobilne do nauki języka angielskiego – kl. 6a
czwartek g. 13.50

2. Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu – kl. 8a
poniedziałek g. 15.45

24.

Piasecka Wioletta

1. Klub ciekawskich – koło matematyczno- przyrodnicze – kl. 1a
czwartek g.15.30

2. Trening czytania i liczenia – kl. 1a
czwartek g. 16.35

25.

Pietrzykowska-Tomczak Elżbieta

1.  Koło przedsiębiorczo-konsumenckie – zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania dla klas 5-7
środa g.13.50

2.Koło Przyjaciół Biblioteki – zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze dla klas 5-7
środa  g.14.35

26.

Rutkowska Aleksandra

1. Czytam z klasą – lekturki spod chmurki – innowacja pedagogiczna – kl. 2c
czwartek g. 16.35    

2. Kolorowe lekcje- kl. 2c
poniedziałek g. 16.35                                                              

27.

Słowik –Woźniak Małgorzata

1.Zajęcia rozwijające zdolności matematyczno -przyrodnicze dla klasy 3b
wtorek g. 16.35

2. Zajęcia rozwijające umiejętności z j. polskiego – kl. 3b
piątek g/ 11.50

3. Szkolne koło teatralno-językowe „Bajkoludki”– innowacja pedagogiczna – kl. 3b/ 6a
poniedziałek g. 16.35

28.

Sobieraj Wioletta

1. Egzamin na 5 z plusem – kl. 8a
czwartek g. 8.55

2. Koło polonistyczne – przygotowanie uczniów do konkursów – kl. 8a
piątek g. 8.00

3. Literackie wędrówki z ortografią – innowacja pedagogiczno- metodyczna  – kl. 6a
wtorek g. 8.50

4. Literackie wędrówki z ortografią – innowacja pedagogiczno- metodyczna  – kl. 7a
wtorek g. 13.50

29.

Szyndel Dorota

1.Zajęcia dodatkowe z geografii – kl. 5-8
piątek g. 15.40 (co 2 tyg.)
30.

Szyndler- Zielińska Małgorzata

1. Koło języka angielskiego – kl. 6b
piątek g. 12.55

2. Koło języka angielskiego – kl. 5a
wtorek g. 14.45

31.

Tuz Natalia

1. Koło matematyczne – przygotowanie do egzaminu z matematyki – kl. 8a
środa  g. 8.00

2. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki – kl. 6b
czwartek g. 10.45

3. Matematyka – nie taka trudna jak o niej mówią – kl. 5a/5b/5d
środa g. 14.45

32.

Twardowska Beata

1. Koło matematyczne – zajęcia rozwijające zainteresowania  – kl. 5c
wtorek g. 8.55

2. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki – kl. 6c
poniedziałek g.13.50

33.

Wardencka Karolina

1. Koło – Kodowanie na dywanie – kl. 1b
piątek g. 15.40

2. Doskonalenie umiejętności czytania – kl.1b
wtorek g.11.50

34.

Weder Piotr

1.Piłka siatkowa- zajęcia dodatkowe – kl. 5-6
czwartek g.16.15

35.

Wejs Małgorzata

1. Koło polonistyczne – kl. 6c
piątek g. 10.45

2. Koło polonistyczne – kl. 7b
środa  g. 8.00

3. Zajęcia dodatkowe z języka polskiego – kl. 5a
czwartek g. 11.50

4. Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla obcokrajowców

36.

Zając Justyna

1.Zajęcia dodatkowe  chemii – przygotowanie do konkursów – kl. 8
środa g. 15.40

2. Zajęcia dodatkowe z chemii – pomoc w nauce – kl. 7- 8
piątek g. 8.10

37.

Żurkowska Joanna

1. Trening uważności – uczniowie kl. 1-5 przebywający na świetlicy
wtorek g.8.00/ czwartek g. 8.00