19paź2015

Teatralna przygoda klasy czwartej B

Z największą Radością zawiadamiamy o nadchodzącej wielkiej przygodzie! Stowarzyszenie „Mały Port” zabiera klasę IVB w wielką podróż artystyczną – w Świat Teatru.

teatralna-przygoda

Nudno w domu i na dworze?
Przyjdź a teatr Ci pomoż
Teatr zmienia dąsy w pląsy
Nudy w próby
Smutek w śmiech
Przyjdź!
Tutaj Cię ominie pech!

Moje zajęcia to poszukiwanie szczęścia – szczęścia bycia sobą i ze sobą, szczęścia bycia dla innych i z innymi. W życiu chodzi o szczęście i w moim teatrze też. Nie mam wielu odpowiedzi, ale mam wiele pytań, nie mam wiele siły, ale mam wiele słabości…. Słabość do radości, piękna, wrażliwości, przyjaźni. Jeśli macie podobne słabości, spotkajmy się, a stworzymy wielką siłę.

Katarzyna Tarkowska o ,,swoim teatrze”.

Wasz teatralny kapitan-reżyser Katarzyna „Teatrina”

Już 12 października o godz.12.55 dziewczęta i chłopcy z klasy IVB weszli na pokład artystycznego okrętu. Mamy nadzieję, że tak będzie w każdy poniedziałek, że nie odstraszą Nas, niczym huragany, powiewy tremy i surowa dyscyplina, bo w teatrze trzeba słuchać reżysera tak jak kapitana na statku.

Na pierwszym spotkaniu poznaliśmy naszego REŻYSERA i podjęte zostały już pierwsze kroki sceniczne do naszego przedstawienia. Byliśmy bardzo ruchliwi i dynamiczni. Staraliśmy się żeglować razem i zgodnie, nie tracąc z oczu obranego kursu, choć niektórzy wypływali za daleko, ale Pani Dąbek  – NASZ RATOWNIK szybko rzucała koło ratunkowe i nikomu nic złego się nie stało.

 

Więcej nie możemy opowiedzieć, bo zobowiązaliśmy się w kontrakcie z REŻYSEREM do zachowania TAJEMNICY I MILCZENIA. Spójrzcie za to na zdjęcia, czyż nie tkwią w nas niesamowite pokłady talentów …

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.