06lut2020

Wyniki konkursu bibliotecznego pn. „Pokochaj czytanie”

Dnia 31 stycznia 2012 r. Komisja Konkursowa  wybrała najciekawsze prace uczniów  w konkursie pn. „Pokochaj czytanie”.

Uczniowie mieli za zadanie wyszukać wiersz odwołujący się do motywów muzycznych, a następnie na jego podstawie wykonać pracę plastyczną.

Na konkurs dla klas drugich „Pokochaj czytanie – zaczaruj nutki”, organizowany wspólnie zwychowawcami klas drugich, dostarczono kilkanaście prac. Komisja wybrała trzy najciekawsze, które będą reprezentowały naszą szkołę w II półroczu na Łódzkim Festiwalu Bibliotek Szkolnych.

Są to prace uczniów:  Liwii Prokopczyk z kl. 2a, Małgorzaty Derdoń z kl. 2b i Katarzyny Sitek z kl. 2c.  Wyróżniono też kilka pięknych prac: Mai Biesiackiej z kl. 2a, Mateusza Rajczyka z kl. 2a, Zofii Kowalskiej z kl. 2b, Zofii Marciniak z kl. 2c i Filipa Sobańdy z kl. 2c.

Na konkurs dla klas piątych „ Pokochaj czytanie  – muzyczny tomik”, organizowany wspólnie z nauczycielem plastyki, dostarczono kilkadziesiąt prac.  Komisja wybrała trzy najciekawsze, które będą reprezentowały naszą szkołę w II półroczu na Łódzkim Festiwalu Bibliotek Szkolnych.               Są to prace uczniów:  Leny Ogrodowczyk z kl. 5e, Michała Majdy z kl.5e i Borysa Stelmaszewskiego  z kl.5b.  Wyróżniono też prace: Jana Firmańczuka z kl. 5c, Natalii Kołacz z kl.5e i Zuzanny Pawlickiej z kl. 5e.    

Prace można oglądać w bibliotece szkolnej oraz na tablicy w korytarzu przed wejściem do biblioteki.

Serdecznie dziękujemy uczniom za udział w konkursie!  

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.