25lut2020

Dzień kota

17.02.2020 hucznie obchodziliśmy w szkole Międzynarodowy Dzień Kota. To sympatyczne święto stało się już naszą szkolną tradycją. Zaczęliśmy – jak co roku – od bardzo udanej zbiórki karmy dla zwierząt (ponad 240 kg!) a w klasach i na korytarzach zaroiło się od ogoniastych sierściuchów. Wszyscy uczniowie wzięli udział w wielu  ciekawych konkursach – m. in. na prezentację tzw. „kociego bohatera”. Oto wyniki rozegranych konkurencji:

Prezentacja „kociego bohatera” w pracowni:

I.  miejsce  – kl. IIIb – różowa Pantera
II. miejsce – kl. IIc
III. miejsce – kl. IIa

Klasy IV-VIII

I. miejsce – kl. IVa – Tomasz Kot
II. miejsce – kl. VIa
III. miejsce – kl. Va

Konkurs na największą ilość zebranej karmy bezapelacyjnie wygrała klasa IB, gromadząc prawie 45 kg suchych i mokrych przysmaków dla kotów i psów.

Konkurs na ilość znalezionych na korytarzach kotów zdominowała klasa VIII b – w zakamarkach udało im się dojrzeć aż 12 kocich buziek.

W konkursie na najładniejszy „koci wierszyk” zwyciężyła uczennica klasy Ve – Julia Gałaj.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy – nagrody i dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy  za rok!

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.