09lis2020

Projekt Zdalna Szkoła+

Nasza szkoła jest jedną z 36 szkół z terenu Gminy Miasta Łódź, która  została objęta projektem ,,Zdalna Szkoła+ -wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej”. Projekt został ogłoszony przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, a realizowany jest przez Urząd Miasta Łodzi.

W ramach dofinansowanego z Funduszy Europejskich projektu otrzymaliśmy laptop, który został już przekazany jednemu z uczniów z rodziny znajdujących się w trudnej sytuacji  i pomoże w czasie nauki zdalnej. 

Po zakończeniu pandemii otrzymany w ramach programu „Zdalna szkoła+” laptop wróci do szkoły i będzie wykorzystywany w trakcie nauki przez uczniów i nauczycieli.

Projekt Zdalna Szkoła +
Miasto Łódź realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn "Zdalna Szkoła +. w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej"
Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.