30gru2021

Grudniowy wolontariat

W dniach 26-28  listopada chętni uczniowie klas 7 i 8 w ramach szkolnego wolontariatu wzięli udział w zbiórce żywności organizowanej przy współpracy z łódzkim Bankiem Żywności. W dwudniowej akcji zebraliśmy ponad 300 kg artykułów spożywczych, które następnie zostały przekazane rodzinom uczniów naszej szkoły. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz Nauczycielom, którzy poświęcili swój wolny czas, by wspierać młodzież w trakcie zbiórki oraz oczywiście Uczniom, których uśmiechy spowodowały, że koszyki z darami zapełniały się w błyskawicznym tempie. Dzięki wspólnemu  zaangażowaniu zapewniliśmy pogodne Święta Bożego Narodzenia wielu potrzebującym rodzinom. Dziękujemy ☺.

Szczególne podziękowania składamy przewodniczącej Rady Rodziców przy naszej szkole i głównej koordynatorce akcji, Pani Monice Rzetelskiej- Pietrzyk za pomoc w jej sprawnej organizacji.

Bank żywności - logo zbiórki
Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.