14cze2022

Młodzi zdolni

W sobotę 11 czerwca na Stawach Stefańskiego odbył się Miejski Piknik, na którym nasi uczniowie prezentowali swoje talenty.

Uczniowie klasy 2b pod kierunkiem wychowawczyni pani Agnieszki Jaroń przy współpracy z panią Pauliną Góralską zaprezentowali dwa układy choreograficzne. Jeden do iście piknikowej muzyki disco polo, drugi do piosenki Elvisa Presleya.

Uczennice klasy 6a: Maja, Kaja i Tola zaprezentowały niesamowity układ taneczno- akrobatyczny, który wymagał dużej sprawności fizycznej, gibkości i odrobiny odwagi. Warto zaznaczyć, że dziewczęta same opracowały cały układ oraz wymyśliły i zakupiły stroje. Dwie kolejne dziewczynki z tej samej klasy Kaja i Roksana zaprezentowały układ w stylu tańca nowoczesnego.

Joasia i Oliwka z klasy 6b, pokonując tremę, zaśpiewały piosnkę Bovskiej pt.: „Kaktus”. Świetnie zadbały o kostiumy i wyraz artystyczny.

Na koniec występów uczniów SP 143 niesamowitymi zdolnościami wokalnymi popisała się Julia uczennica klasy 3a, która zaprezentowała piosenkę z repertuaru Natalii Zastępy pt.: „Nie żałuję” wprawiając co niektórych słuchających w zdziwienie ale i zachwyt. W świetnym wykonaniu nie przeszkodził Julii nawet chwilowy brak prądu.

Wszyscy oglądający występy byli pod ogromnym wrażeniem jak zdolnych mamy uczniów – i trudno się z tym nie zgodzić ☺. Wielkie brawa!

Filmiki z występów można będzie obejrzeć na szkolny FB.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.