01mar2023

Ufff, nagrody rozdane, karma rozwieziona…. Czas się pochwalić!

Tegoroczny Dzień Kota – jak zawsze w naszej szkole – obchodziliśmy hucznie. Cała szkoła zaroiła się tego dnia od puchatych, ogoniastych sierściuchów! Ale od początku… Już na kilka dni przed świętem profil fejsbukowy szkoły wypełniły zdjęcia naszych prywatnych Mruczków. Wszystkie klasy uczestniczyły w konkursowej zbiórce karmy dla zwierząt, której uzbieraliśmy – UWAGA!- prawie 400 kg! Rozegraliśmy także konkurs na największy odsetek przebrań w danej klasie, no i – przede wszystkim – konkurs recytatorski na najlepszą prezentację wiersza o zwierzętach. Za wszystkie kompetencje uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez szkolną Radę Rodziców oraz anonimowych sponsorów. A bezdomne zwierzaki za Schroniska dla Zwierząt w Pabianicach, fundacji Przytul Kota, fundacji Miauczykotek, fundacji Kotylion oraz fundacji Azyl dostały zapas jedzonka na długi czas. Dziękujemy wszystkim za pomoc i dobra zabawę.

Mała próbka naszych wyczynów – w fotorelacji!

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.