14mar2023

Targi edukacyjne w Szkole Podstawowej NR 143

Dnia 10 marca 2023r. w naszej szkole po raz pierwszy odbyły się Targi Edukacyjne.
W wydarzeniu wzięli udział uczniowie z klas ósmych oraz siódmych, łącznie 120 uczniów.
Swoje oferty edukacyjne zaprezentowały szkoły ponadpodstawowe: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie, Zespół Szkół Gastronomicznych, Cosinus Young 15+, Zespół Szkół Edukacji Technicznej, Zespół Szkół Ekonomii i Usług, Liceum Ogólnokształcące – GKJ, Anagra Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa, XXV Liceum Ogólnokształcące, XXXI Liceum Ogólnokształcące.

Uczniowie byli zainteresowani, dociekliwie poszukiwali odpowiedzi na nurtujące ich zagadnienia związane z kształceniem w wybranej szkole na danym kierunku. Każdy uczestnik otrzymał ulotki informacyjne oraz gadżety z logo goszczących szkół ponadpodstawowych.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.