03kwi2023

Z podwórka na stadion…

Z wielką przyjemnością informujemy, że z inicjatywy jednego z rodziców zostały utworzone 2 drużyny Kuźnicka Team i Kuźnicka Team 2, które będą reprezentowały szkołę w XXIII EDYCJI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU. Dziękujemy za tak liczny odzew na nasze ogłoszenie o naborze i już teraz życzymy dzieciakom, uczniom klas 2 i 3 wielu wspaniałych wrażeń i niezapomnianej sportowej przygody.Koordynatorem akcji i trenerem drużyny jest pan Wojeciech Loga, którego inwencja i zapał przyczyniły się do włączenia naszej szkoły do tego przedsięwzięcia.

Zawodnicy nie mogąc doczekać się pierwszych meczy i już rozpoczęli treningi pod okiem swojego coacha ….

Trzymamy kciuki

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.