14paź2023

Nauczycielka naszej szkoły uhonorowana Nagrodą Prezydenta Łodzi!

Pani Wioletta Sobieraj 4 października otrzymała z rąk Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej nagrodę za szczególne osiągnięcia w pracy na rzecz rozwoju łódzkiej oświaty. Znalazła się w gronie 151 pedagogów, nauczycieli i dyrektorów, łódzkich szkół i placówek oświaty. Warto dodać, że taką nagrodę otrzymała już po raz czwarty. 

Pani Wioletta Sobieraj od 25 lat uczy w naszej szkole języka polskiego, z powodzeniem przygotowując uczniów do egzaminu ósmoklasisty, a także do konkursów i olimpiad na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Sama twierdzi, że wpływ na to, jakim jest nauczycielem, mieli jej nauczyciele z łódzkich szkół – nieistniejącej już Szkoły Podstawowej nr 47 w Łodzi oraz XXI LO, a także wybitni Profesorowie łódzkiej polonistyki – śp. Alina Kowalczykowa, Jacek Brzozowski i Jerzy Poradecki.

Gratulujemy Pani Wioletcie Sobieraj tego szczególnego wyróżnienia, a z okazji Dnia Nauczyciela życzymy Jej oraz wszystkim Nauczycielom naszej szkoły sukcesów, wytrwałości i wielu powodów do uśmiechu w pracy z Uczniami.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.