07mar2024

Szkolne Targi Edukacyjne 2024

6 marca w naszej odbyły się drugie już Targi Edukacyjne. W wydarzeniu tym wzięło udział ponad 20 szkół ponadpodstawowych: XVIII Liceum Ogólnokształcące, XLIII Liceum Ogólnokształcące, XLVII Liceum Ogólnokształcące, XXXII Liceum Ogólnokształcące, Akademia Zdrowia, GKJ, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, Technikum nr 3, Technikum Automatyki i Robotyki, Zespół Szkół Ekonomii i Usług, Zespół Szkół Poligraficznych, Technikum nr 13, Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych, ANAGRA, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie, Zespół Szkół Edukacji Technicznej, Zespół Szkół Przemysłu Mody, Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich, Zespół Szkół Rzemiosła, Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi. Każda szkoła przygotowała swoje stoiska prezentujące ofertę kształcenia na rok szkolny 2024/25. Wszystko dla licznej grupy odbiorców, uczniów klas siódmych i ósmych oraz ich rodziców. Nasze targi odwiedziło ponad siedemdziesiąt osób. 

W życiu każdego młodego człowieka istnieje taki etap, w którym to kształtują się jego plany oraz cele zawodowe, rozwijają umiejętności potrzebne do zrealizowania wcześniej wytyczonego planu. To właśnie jest planowanie kariery. Wierzymy, że Targi Edukacyjne w SP 143 pozwoliły nakreślić drogi wyborów edukacyjnych oraz zawodowych. 

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.