11kwi2024

Dzień Bez Oleju Palmowego

SP 143 jako Szkoła Promująca Zdrowia od wielu lat propaguje zdrowy styl życia oraz dbanie o środowisko naturalne. W związku z tym corocznie obchodzimy Dzień Bez Oleju Palmowego. W tym roku z tej okazji w szkole odbył się konkurs pt. „Nie jem palmowego – czytam etykiety”. Zadaniem uczniów z klas 4 – 8 było zrobienie prezentacji multimedialnej zachęcającej innych do ograniczenia produktów zawierających olej palmowy oraz do czytania etykiet. 

Najlepsza prezentacja – Stasia z klasy 4A – przez tydzień była wyświetlana w naszej szkole na korytarzu na parterze. Młodsi uczniowie z klas 1 – 3 wykonali pracę plastyczną (ulotkę) pt.: „Nie jem palmowego – czytam etykiety.” Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Poniżej przedstawiamy wybrane place plastyczne uczniów z klas młodszych.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.