26kwi2024

Dzień Włókniarza

16 kwietnia w Łodzi świętowaliśmy Dzień Włókniarza. Uroczystości przyświecało motto: „Przyszłość polskiej branży tekstylnej: innowacje, umiejętności, współpraca”. Organizatorem wydarzenia, które miało miejsce w gmachu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Żeromskiego 115 było Stowarzyszenie Włókienników Polskich.

Podczas wydarzenia wystąpił prezes Stowarzyszenia Włókienników Polskich pan Ireneusz Chabrowski z prezentacją projektów branżowych oraz odbyło się wręczenie nagród Włókiennika Roku. Uroczystość tę uświetniły występy artystyczne uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. H. Wieniawskiego w Łodzi. Przygotowano również Strefę Ekspozycyjną, gdzie firmy z branży prezentowały swoje produkty, technologie oraz innowacje.

Podczas tej gali wręczono również nagrody uczestnikom konkursu plastycznego pn. „Ekologia w Modzie”. Miło nam poinformować, że wyróżnienie otrzymała Klaudia- uczennica klasy 8a. Gratulujemy.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.