21mar2014

Owocowy pokaz Mody 2014

Uczennice klasy V a pod kierunkiem wychowawcy, czyli pani Wioletty Sobieraj, od kilku miesięcy przygotowywały roztańczone i rozśpiewane przedstawienie promujące – w konwencji pokazu mody – zdrowe odżywianie się. Na scenie pojawiły się: słodka Cytrynka, kwaśne Winogrono, lady Banan, papryczka Chilli, Truskaweczka ze Śliweczką, Marchewka, siostry Wisienki, a w scenie finałowej panna Cebulka i mister Czosnek – na ślubnym kobiercu. Nie zabrakło również madame Witaminki – projektantki mody. Dziewczęta same wybierały sobie role, projektowały stroje, w wykonaniu których pomogli Rodzice, współtworzyły scenariusz, a potem ćwiczyły, ćwiczyły i ćwiczyły, szlifując dykcję, śpiew i taniec, żeby na koniec nie poddać się tremie. A jak wypadły? 3 marca mogli to ocenić uczniowie naszej szkoły obecni na przedstawieniu – dziewczęta wystąpiły dwukrotnie, najpierw dla klas IV – VI, a potem dla klas młodszych. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało, a utalentowane uczennice pani Wioletty Sobieraj jeszcze nieraz zobaczymy na szkolnej scenie.

1

6

5

4

3

2

Wpis opublikowano w Aktualności, Imprezy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.