12paź2014

Międzynarodowy Dzień Mediacji

W tym roku szkolnym nasza szkoła włączyła się do propagowania alternatywnych metod rozwiązywania konfliktów.

„Masz prawo do mediacji” – pod takim hasłem będzie przebiegał tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji przypadający w dniu 17 października. Tydzień Mediacji, będzie trwał od 13 do 18 października.

mediacje

Mediacja : towarzyszenie osoby trzeciej, bezstronnej i kompetentnej, nieposiadającej władzy decydowania, pomagającej stronom w zawarciu takiego porozumienia, które może być zaakceptowane przez wszystkich.

W związku z tym chcielibyśmy zachęcić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Bezpieczna i przyjazna szkoła”. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni.

Regulamin konkursu tutaj.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.