19sty2017

Konkurs Matematyczny pt. „Uwolnij Mikołaja”

Dnia 5 stycznia 2017 roku w naszej szkole gościliśmy przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 2, Przedszkola Miejskiego nr 40 oraz z Przedszkola św. Franciszka z Asyżu. Zorganizowaliśmy dla nich Międzyprzedszkolny Konkurs Matematyczny pod tytułem „Uwolnij Mikołaja”.

Pomimo dużego mrozu dzieci dotarły i z zapałem rozwiązywały konkursowe zadania. Wykazały się dużą wiedzą i umiejętnością pracy w zespole. Zadania były trudne, ale pomogły im dziecięce czary i dobra zabawa. Udało się uwolnić Mikołaja zamkniętego przez złą królową w lodowej górze, gdyż wykonały wszystkie zadania prawidłowo.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do naszej szkoły na kolejne konkursy i przedstawienie przygotowywane przez naszych uczniów z teatrzyku „Leśne ludki”.

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.