05lis2019

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają.

4 października obchodziliśmy dzień tabliczki mnożenia. W tym dniu uczniowie klas IV i V mieli możliwość przypomnieć i utrwalić tabliczkę mnożenia.

W piątek zostały przeprowadzone przez komisję egzaminacyjną (Patrycję Kargę, Paulinę Kozioł oraz Gabrysię Garnys – uczennice klasy VI b) egzaminy z tabliczki mnożenia. Dorośli, którzy bezbłędnie udzielili odpowiedzi na 5 przykładów, otrzymali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. 

Uczniowie klas IV – V mieli wyjątkowe lekcje matematyki, na których indywidualnie lub grupowo mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę. Uczestniczyli w kodowaniu, w grze terenowej (po szkole) oraz w zawodach na Króla/Królową Skakanki. 

Chcemy podziękować pracownikom Szkoły, rodzicom oraz dziadkom, którzy chętnie i z uśmiechem włączyli się w naszą akcję i zgodzili się na egzamin. 

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.