23gru2020

Hejt wśród dzieci i młodzieży – spot MSWiA skierowany do rodziców

„Hejt ukrywa się pod maską nienawiści, kompromitowania, obrażania, znęcania się i dręczenia. Uważaj: Twoje dziecko może być ich ofiarą. Albo sprawcą”. To fragment spotu MSWiA skierowanego głównie do rodziców. Jest w nim mowa o tym jak ważna jest uwaga na to, co dzieje się z dzieckiem. 

Spot powstał w ramach realizacji „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”. Jest on skierowany głównie do rodziców i opiekunów. Ostrzega i wskazuje, by trzymać rękę na pulsie, rozmawiać z dzieckiem i uważać, bo hejter może atakować w Internecie, w szkole, na treningu, na osiedlu. Wskazuje jak ważna jest rozmowa z dzieckiem ale też zdrowa kontrola. W nagraniu odnajdziecie Państwo również numery telefonów, pod którymi można znaleźć pomoc, jeśli nie wiemy jak postąpić lub nie radzimy sobie z sytuacją.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.