05kwi2023

Konkurs Matematyczny „Wielkanocna Łąka”

Dnia 31 marca 2023 roku w naszej szkole gościliśmy przedszkolaki z okolicznych przedszkoli: Przedszkola Miejskiego nr 2, Przedszkola Miejskiego nr 40 Przedszkola Miejskiego nr 86 oraz z Przedszkola św. Franciszka z Asyżu.
Dzieci uczestniczyły w zorganizowanym przez wychowawczynie klas 3 panie: Annę Sławińską i Małgorzatę Słowik Międzyprzedszkolnym Konkursie Matematycznym „Wielkanocna Łąka”.

Dzieci z zapałem rozwiązywały konkursowe zadania. Wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami pracy w zespole. Podczas zadań ruchowych mogły stać się pomocnikami zajączka, przenosić i liczyć kolorowe pisanki. Znalazł się również czas na wspólne śpiewanie, taniec i spotkanie z panią Wiosną.
Wszystkim przedszkolakom i paniom wychowawczyniom serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. Gratulujemy doskonałych wyników konkursowych – wszystkie drużyny zajęły ex aequo 1 miejsce.
Już dziś zapraszamy do naszej szkoły na kolejne wydarzenia oraz zabawę w sympatycznej atmosferze.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.