30kwi2024

Dzień otwarty 2024

W dniu 19 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. W nasze progi zawitali przyszłoroczni pierwszoklasiści wraz z rodzinami. Tematem przewodnim  było „Spotkanie w wiosennym ogrodzie”. Na naszych gości czekały ciekawe zabawy edukacyjne zorganizowane przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, zabawy tematyczne pod okiem nauczycieli i uczniów, pyszne słodkości w kawiarence a to wszystko w iście bajkowej, ogrodowej scenerii.

Nasi goście mogli m.in.: pobawić się na sportowo w małej sali gimnastycznej, obejrzeć pokaz taneczny w wykonaniu uczniów klas 3 w dużej sali, pouczyć się języka angielskiego w formie escape room’u w pracowni językowej oraz zaprogramować roboty pod okiem uczniów klasy 7b. Mogli uczestniczyć w  pokazie i nauce pierwszej pomocy oraz  eksperymentować w pracowni chemiczno- fizycznej.

Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili to deszczowe popołudnie i że już we wrześniu spotkamy się ponownie, tym razem w szkolnych ławkach.

Wpis opublikowano w Aktualności i otagowano jako . Dodaj do zakładek.