22cze2015

Należymy do najlepszych szkół podstawowych w Łodzi

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 143 w Łodzi po raz kolejny bardzo dobrze napisali Ogólnopolski Sprawdzian Szóstoklasistów. Zajęliśmy pierwsze miejsce w dzielnicy Łódź –Górna i piąte miejsce w Łodzi – wśród szkół podstawowych prowadzonych przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi.

Od roku 2002 jesteśmy wśród najlepszych!!!

Nasi szóstoklasiści napisali I część sprawdzianu ogółem na 32,27 punktów na 41 pkt możliwych do uzyskania, czyli 78,7% (w tym język polski na 80,6% matematykę na 76,8%), II część sprawdzianu – język angielski na 83%.

Więcej o wynikach tegorocznego sprawdzianu możecie się Państwo dowiedzieć z  artykułu „Najlepsze szkoły w Łodzi” zamieszczonego w Dzienniku Łódzkim w dniu 18 czerwca 2015r., a także z raportu opublikowanego przez  Okręgową  Komisję Egzaminacyjną w Łodzi (link do strony)

Dyrekcja Szkoły gratuluje Uczniom i Nauczycielom tak doskonałych wyników.

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.