09paź2015

Otrzymaliśmy dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i  Gospodarki Wodnej w Łodzi - Logo

Szkoła Podstawowa Nr 143 w Łodzi  otrzymała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu na dofinansowanie zadań z dziedziny edukacji ekologicznej pn. „Moja wymarzona ekopracownia- 2015”.
W naszej szkole projekt będzie realizowany pod hasłem:
„Szkolne Eko- atelier”

Realizacja zadania rozpoczęła się we wrześniu 2015 roku i polegała na modernizacji
i wyposażeniu pracowni. Klasa została wyposażona w nowe meble, pomoce dydaktyczne, laptop oraz tablicę interaktywną z oprzyrządowaniem. Program będzie realizowany przez cały rok szkolny.
Koordynatorem projektu jest  p. Agnieszka Sasin- Dziuda i p. Ewa Pilichowska.
94,75% wartości projektu została dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Łodzi, pozostałą część dołożyła Rada Rodziców. Całkowity koszt zadania
wyniósł 40 210,00 zł

Wartość dofinansowania projektu to 38 100,00 zł z czego:

• pomoce dydaktyczne do edukacji przyrodniczej i ekologicznej – 15 680,00 zł
  • sprzęt komputerowy – 13101,14 zł
  • wyposażenie pracowni, w tym kwiaty – 10 356,27zł

www.zainwestujwekologie.pl

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.