18lis2015

„Jesienne przetwory zamknięte w słoikach”

Ogłoszenie wyniku świetlicowego konkursu plastycznego „Jesienne przetwory zamknięte w słoikach” odbyło się 3 listopada. Świetlicowa spiżarnia stworzona z prac dzieci w dużej mierze składała się z kiszonych i konserwowych ogórków, marnowanych grzybów oraz dżemów i kompotów. Nagrodzono i wyróżniono najbardziej pracochłonne i pomysłowe prace, często łączące różnorodne techniki plastyczne.

I miejsce

Dziarnowska Kornelia IIIB

Smoczkiewicz Maria IVb

II miejsce

Kamińska Hanna IIIa

Karga Patrycja IIb

III miejsce

Cygan Tomasz IIIb

Konieczna Agata Ic

Podstolska Katarzyna IIIc

Wyróżnienia

Borkowska Laura IIIb

Grabowski Kacper Vb

Krawczyk Katarzyna IIIa

Podstolska Gabriela IIb

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Wpis opublikowano w Aktualności, Konkursy i otagowano jako . Dodaj do zakładek.