24cze2020

Tydzień Bibliotek

Z okazji Tygodnia Bibliotek obchodzonego w dniach 8– 15 maja biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny pn. „Bohater mojej ulubionej książki”.
Nadesłane na konkurs prace były zgodne z tematem, ciekawe i kolorowe.
Jury w składzie: doradca metodyczny Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz nauczyciel – bibliotekarz ze SP nr 143, oceniło i wybrało najciekawsze prace.

I   miejsce: Zuzia Kicińska kl. 2b
II  miejsce: Dominik Krawczyk kl. 2a
III miejsce: Wojtek Sabela kl. 2b i Michał Wągrowski kl.2 b
Wyróżnienia: Oliwka Fryczka kl. 2a, Roksana Dubrawska kl. 2b, Alan Dubrawski kl. 2b.
Wyróżnienie specjalne: Wiktoria Gil kl. 5d

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Uczniowie otrzymają nagrody książkowe, a dodatkową nagrodą dla Zuzi Kicińskiej z kl. II b jest też krótki filmik animowany  stworzony na podstawie jej pracy plastycznej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kreatywnych IN – KREA, zamieszczony poniżej.

Nauczyciel – bibliotekarz

Wpis opublikowano w Aktualności, Informacje i otagowano jako . Dodaj do zakładek.